Wygraj 4000 Golda Do WoT – World of Tanks Konkurs

wot gold konkurs miniaturka

 

WoT Gold Konkurs

 W tym konkursie masz szanse wygrać 4000 Gold do popularnej darmowej gry internetowej Word of Tanks. Jak wszyscy użytkownicy wiedzą WoT Gold daje więcej możliwości  graczowi. Złoto możemy wymieniać na kredyty. Kupować miejsca w garażu. Za golda możemy wyszkolić załogę w 100% dzięki temu możliwości czołgu będą wykorzystywane w maksymalnym stopniu. Za złoto możemy też kupić konto premium, które daje nam jeszcze więcej bonusów. Weź udział w WoT Gold i zgarnij 4000 złota.

 

Korzyści płynące z posiadania złota

– Konto Premium
– Konwertowanie Doświadczenia
– Czołgi Premium
– Wymiana kredytów
– Szkolenie załogi
– Rozbudowa koszar
– Zmiany w aktach personalnych załogi
– Amunicja podkalibrowa i pociski kumulacyjne
– Tworzenie klanów

Konto Premium w Word of Tanks

Dużo graczy decyduje się na zakup konta premium. Jest to spowodowane chęcią korzystania z gry w maksymalnym stopniu. Posiadanie kotna premium w WoT daje nam 50% więcej kredytów i doświadczenia w bitwie, szybciej zdobędziemy nasz wymarzony czołg, zaoszczędzimy także czas na badania. Otrzymamy również czysty i ładniejszy garaż.  Jeśli już takie konto zakupimy będziemy mieli dostęp do czołgów, które nie są umieszczone w drzewie technologicznym i można je nabyć tylko za złoto. Premium możemy wykupić na okres od jednego dnia do roku czasu.

Krótki Opis

World of Tanks to wyprodukowana i wydana przez studio Wargaming.net sieciowa gra akcji, w której gracze mają okazję dowodzić rozmaitymi rodzajami czołgów. Rozgrywka łączy elementy zręcznościowe, symulacyjne oraz taktyczne. Twórcy zadbali o wysoki realizm modeli dostępnych pojazdów oraz widowiskowe starcia, w których uczestniczyć może nawet kilkadziesiąt czołgów. Alias: WoT. Oparta jest ma modelu free to play. Gra oferuje nam szansę na objęcie prowadzenia, jeden z ponad 150 czołgów, niszczycieli czołgów i artylerii samobieżnej w różnych okresach historycznych: okres przed II wojny światowej, wojny koreańskiej. Każdy z nich ma unikalne i zgodne z rzeczywistością cech, które można poprawić poprzez rozbudowę i różnorodne wydarzenia. Pod warunkiem, że sprzęt jest amerykański, niemiecki, sowiecki, francuski, angielski, chiński i japoński.

Może Ci się spodobać też...

4 komentarze

 1. Haou pisze:

  wziąłem udział, trochę golda zawsze sie przyda 😀

 2. tangol pisze:

  troche kredytow by sie przydalo

 3. akselo pisze:

  pierwszy raz cos udalo mi sie wygrac

 4. wiktoro pisze:

  bardzo przydają się goldy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *