Wygraj Dowolną Parę Markowych Butów Konkurs

buty konkurs okładka

Już dzisiaj masz szanse wziąć udział w „buty konkurs” i wygrać dowolną wybraną przez ciebie parę butów. Dołącz do grona szczęśliwców, którym udało się zgarnąć swoje wymarzone buty. Nie czekaj! Konkurs trwa do wyczerpania zapasów. Wszystkie egzemplarze par butów są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję od producenta. Pochodzą z polskich dystrybucji. Wysyłka jest za pomocą kuriera, więc jest możliwość że swoje buty będziesz miał już na następny dzień.
Kliknij już teraz Wygraj Buty!

 

Opis Butów

Nike Air Max
Bardzo wygodne, jak również modne buty lub buty Nike, które z kolei proszę, aby móc się. Najlepiej nadaje przeznaczony do dnia na dzień pracować. Nie do końca, bez względu na ich markami jest zazwyczaj powietrze, są lekkie i przenośne, co umożliwia jej naprawdę nie wyobrażam sobie życia bez nich.

Adidas ZX flux
Większość z tych styl inspirowany kultowym Obuwie męskie Obuwie ZX zarządzającą biegu w połowie lat osiemdziesiątych, mają tendencję do łączenia ZX 8000 stóp, cholewka wraz z gustownym tkanin, koronek i hued formowanego licznika stępu kuchni.

Vans Classic
Kolekcja Vans Classics odzwierciedla 40 lat historii i dziedzictwa marki. Modele tej linii reprezentują historię mody, deskorolki i stylu życia z Kaliforni lat 60-tych i 70-tych. Legendarne buty są wciąż obecne na rynku jako ikony mody!

Zdjęcia Butów

Może Ci się spodobać też...

3 komentarze

  1. uloo pisze:

    świetne buty do wygrania

  2. potor pisze:

    chetnie wygram te air maxy

  3. zoso pisze:

    chętnie wezmę udział w konkursie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *